ČÍM LAKUJEMEČím natřít dřevěnou podlahu?

Olej SYNTEKO NATURAL 1608

Olej SYNTEKO NATURAL 1608

Synteko Natural je bezrozpouštědlový vytvrzující olej na bázi alkydů pro ošetření nově zbroušených nebo již dříve olejem napuštěných dřevěných podlah. Má vynikající vydatnost (3x vyšší než běžné oleje). Velmi vysoká odolnost proti opotřebení předurčuje tento olej k použití především v komerčních prostorách jako jsou kanceláře, obchodní domy, muzea a další prostory, v nichž je tato odolnost vyžadována. Vzhledem k velmi nízkému obsahu emisí je vhodný i do bytového sektoru včetně dětských pokojů. Synteko Natural je určen k povrchové úpravě dřevěných i korkových podlah, jakož i dřevěných schodišť, dveřních prahů, okenních parapetů a laviček.

Lak Tango Primer

Lak Tango Primer

Je v rámci nátěrového systému schválen pro vnitřní prostředí. Je certifikován pro stavebnictví. AO č. 246. Splňuje podmínky EN 71, část 3-bezpečnost hraček. Migrace určitých prvků. ČSN EN ISO 9001-2001. Je určený k základním nátěrům tvrdých dřevěných podkladů, dubových parket apod. pro vnitřní prostředí. Jako vrchní nátěr se používá polyuretanový lak TANGO nebo MOVIpur. Základní lak chrání dubové parkety před jejich tmavnutím při aplikaci vrchního laku TANGO. Současně vlivem své pružnosti snižuje riziko tvorby nestejnoměrných spár vlivem sesychání nedostatečně vyschlého dřeva palubek. Základní lak při aplikaci MOVIpuru zvýrazňuje kresbu tvrdého dřeva do příjemného odstínu.

Lak SOKRATES Tango

Lak SOKRATES Tango

Je certifikován pro stavebnictví a splňuje podmínky Hlavního hygienika ČR pro vnitřní prostředí A.O. č. 246. Splňuje podmínky EN 71, část 3-Bezpečnost hraček. Migrace určitých prvků. Splňuje dle ČSN 74 45 07 podmínky protizkluznosti za sucha i mokra. Splňuje podmínky vyhlášky č. 137(1998 SB.§ 3e). Je 100% čistý polyuretanový lak na parkety pro vnitřní prostředí. Profesionální polyuretanový lak pro vnitřní prostředí. Jedná se o moderní typ nátěrové hmoty. Je bez zápachu, nehořlavá, chemicky neutrální a výrazně chrání životní prostředí. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitní nátěry, které jsou dokonale omyvatelné a odolné na oděr. Lak má vynikající přilnavost k podkladu a je dokonale odolný proti odlupování. Je rychleschnoucí. NEOBSAHUJE ORGANICKÁ ROZPOUŠŤEDLA.

Další laky

Při naší práci používáme materiály od těchto firem:

Bona, Synteko, Uzin, Schönox, Pallmann, Thomsit, Bralep či Soudal.

Napište Nám

Pro svou objednávku, nebo dotazy můžete použít formulář.